Stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

Elektromobilność staje się faktem! Od dzisiaj możesz ładować swój samochód elektryczny zupełnie za darmo za pomocą prywatnej stacji do ładowania! 100% niezależności energetycznej jest w zasięgi Twojej ręki i portfela. Maksimum oszczędności, maksimum ekologii, maksimum zysku dla Ciebie i planety. Doradcy iSun znajdą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – FENOMEN NASZYCH CZASÓW

Wizja przyszłości sprzed kilku lat nareszcie się spełnia. W Polsce coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodów elektrycznych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. W stosunku do roku poprzedniego ilość paneli PV na domach Polaków wzrosła o niemal 45%! Ten wynik cieszy, ponieważ dzięki takim działaniom zmieniamy strukturę użytkowania energii w naszym kraju. Jeśli tego nie zrobimy, nie spełnimy norm unijnych i od przyszłego roku Polska będzie musiała płacić sankcje finansowe związane z przekroczeniem dopuszczalnego progu emisji szkodliwych substancji pochodzących ze spalania węgla. Starajmy się do tego nie dopuścić. 

Rozwój fotowoltaiki wpływa na nasze wybory. Samochody elektryczne zyskują coraz większą popularność m.in. z tego powodu. Ich ceny stają się bardziej przystępne, niekiedy są porównywalne z kwotą, którą trzeba zapłacić za auto z tradycyjnym napędem. Natomiast koszty ich utrzymania mogą być zdecydowanie niższe! 

Jak ładować samochód elektryczny? Posiadając instalację PV możemy uwzględnić zapotrzebowanie energetyczne dla domu włącznie z zapasem energii niezbędnym do naładowania samochodu. Dzięki temu możemy jeździć niemal zupełnie za darmo! Specjaliści iSun z branży fotowoltaicznej pomogą oszacować ilość paneli potrzebną do tego celu. Możesz sprawdzić opłacalność takiej inwestycji w kalkulatorze wyceny.

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I FOTOWOLTAIKA – PRĄD PRZYSZŁOŚCI

Prywatna stacja do ładowania samochodów elektrycznych zachęca coraz więcej ludzi do jednorazowej inwestycji i czerpanie niekończących się korzyści z energii Słońca. Koszt ładowania takiego pojazdu może być równy 0 zł! Jeśli będziesz przygotowany do jego zakupu – tzn. będziesz wiedział mniej więcej, ile wyniesie planowany przebieg w ciągu roku oraz poznasz dokładne parametry baterii swojego sprzętu – nie zapłacisz dodatkowo ani złotówki.

Jest to oferta tym bardziej atrakcyjna, im większą szansę mamy na pozyskanie dotacji. W iSun zajmują się tym doradcy z ogromnym doświadczeniem, który udało się wyprowadzić na prostą niejeden trudny przypadek. Dofinansowanie fotowoltaiki może odbyć się dzięki programowi „Mój Prąd 4.0”, który jest poszerzeniem ostatniej jego edycji. O szczegóły możesz zapytać mailowo biuro@theenergy.pl lub pod numerem telefonu 616 101 999.

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Oprócz oczywistych korzyści związanych z ekologicznym trybem życia, samochody elektryczne mogą zapewnić:

  • Wyższą wydajność (tradycyjne samochody tracą energię m.in. poprzez niepotrzebną w takim stopniu emisję ciepła)
  • Niski, stabilny koszt utrzymania – może wynosić nawet 0 zł!
  • Prostą obsługę
  • Cichą pracę
  • Prestiż 
  • Podwyższony komfort jazdy
  • Brak emisji spalin
  • Mniejsze ryzyko awarii (silniki elektryczne są nieskomplikowane w budowie oraz nie potrzebują dodatkowo wymiany świec czy olejów)

Zdarza się, że na zakup takiego samochodu możemy nawet otrzymać dotację! Doradcy iSun są zawsze na bieżąco w tym temacie. Zróbmy to razem, z miłości do środowiska!

Zobacz również

Dlaczego trzeba obliczyć zapotrzebowanie gospodarstwa na energię elektryczną? – fotowoltaika dla domu

Przed zakupem paneli słonecznych warto wiedzieć, ile prądu należy wygenerować w gospodarstwie, aby starczyło na jego podstawowe zapotrzebowanie.…

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak dobrze wybrać firmę montującą panele fotowoltaiczne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór firmy, która będzie montowała naszą fotowoltaikę, nie jest prosty. Setki firm fotowoltaicznych bombardują…

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak działają akumulatory w instalacji fotowoltaicznej?

Panele słoneczne mają za zadanie przekształcić energię słoneczną w energię elektryczną. Odpowiednia konstrukcja instalacji PV umożliwia zmianę prądu…

ZOBACZ WIĘCEJ